GŁÓWNA    O FIRMIE    USŁUGI    PROMOCJE 
 
    KONTAKT  
 

 

   Ozonowanie/Usuwanie przykrych zapachów/Dezynfekcja

 Przechowalnia Opon

 Serwis Opon

 Wymiana klocków hamulcowych

 Wymiana oleju

 Wymiana tłumików

 

 
  
Ozonowanie/Usuwanie przykrych zapachów/Dezynfekcja

Ozonowanie jest to metoda dezynfekcji bez użycia środków chemicznych. Czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających.

Ozonowanie to doskonała i ekologiczna metoda, która nie tylko wnętrze pojazdu ale także umożliwia pozbycie się wszelkich nieprzyjemnych zapachów z Twojego samochodu. Ozonowanie jest metodą bezpieczną, a jej główną zaletą jest rzeczywiste, fizyczne usuwanie brzydkich zapachów, a nie tylko ich maskowanie.

 

 

Jakie są właściwości ozonu?

 

Ozon, obok hydroksyli (wolnych rodników OH), jest jednym z najsilniejszych znanych utleniaczy występujących naturalnie - nie tylko chroni całe życie przed szkodliwym wpływem słonecznego promieniowania ultrafioletowego, ale także jest bardzo skuteczny w niszczeniu bakterii, wirusów, grzybów i nieprzyjemnych zapachów.

 

Jaka jest siła ozonu?

 

Ozon wykazuje silne i szybkie działanie na bakterie chorobotwórcze, jak: Salmonella, E. Coli, Clostridium, Cryptosporidium i wykazuje także duże zdolności unieszkodliwiania spor, cyst i wielu innych mikroorganizmów.
Działanie bakteriobójcze wykazuje już w stężeniu 13μg/dm3Działanie bakteriobójcze ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru.

 

Chcesz usunąć wszelkie nieprzyjemne zapachy z wnętrza swojego samochodu, odkazić i odgrzybić klimatyzację – pomożemy Ci w tym! 


 

 
 
   
          Główna   |   O firmie   |   Usługi   |   Promocje   |   Kontakt © TOM 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
            Projekt i wykonanie: Hajime Studio